Přednášky a zajímavé programy

Rozhodli jsme se pro vás v našem masérském studiu pořádat i přednášky na zajímavá témata, které vám mohou být velmi přínosné a užitečné.

Podívejte se na aktuálně vypsané přednášky níže na stránce..

Plánované přednášky

Aktuálně nejsou vypsané další přednášky. Máte tip na zajímavou přednášku? Kontaktujte nás.

Proběhlé přednášky

Přednáška s Jiřinou Koppovou

Zahrada v souladu s duší

Zahrada v přímém souladu s duší

Řekneme si, jaký vliv na nás zahrada může mít, jak být při tvoření v souladu s přírodou i svým vnitřním nastavením. Očekávejte také meditace na propojení s naší duší a vnitřním vedením.

Přednáška s Jiřinou Koppovou

Jak léčivá zahrada ovlivňuje tělo

Řekli bychom si něco o léčivých zahradách, o energii stromů, jaký vliv mají na člověka barvy, vůně, skladba rostlin,.. A co vše probíhá na pozadí, tedy - díky čemu vzniká ten léčivý efekt.

Přednáška s Jiřinou Koppovou

Energie v zahradě a jak ji podpořit

V tomto posledním bloku se dozvíte, jak energii přenést do vlastní zahrady, jak pracovat s tvary, liniemi (pěšinky, okraje záhonů), barvami, přírodním materiálem (kámen, voda, dřevo).

Léčivé zahrady začínají být v zahraničí poměrně populární a jsou často spojovány s terapeutickými komunitními zahradami. Vyskytují se při nemocnicích (USA), domovech pro seniory nebo v jiných léčebných centrech (Itálie), např. pro drogově závislé nebo v centrech pro uprchlíky
(Švédsko).

Naším cílem je vybudovat si podobné léčivé prostředí doma, na místě, které máme tak rádi a kde je nám po celou sezónu dobře. Dotvářejte zahradu podle své intuice, podle toho, které rostliny se vám líbí a které druhy stromů vás oslovují. Jedině tak se tam budete cítit uvolnění a intuitivně poznáte, že vše okolo s vámi ladí. – úryvek z e-knihy Jiřiny Koppové

Potřebujete k přednáškám více informací? Pak nás kontaktujte: info@masazeonyx.cz nebo  +420 774 416 467

Přesunout se na začátek